Anasayfa / Haberler/Etkinlikler / BOTAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ JEOLOJİ MÜHENDİSİ ARIYOR

BOTAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ JEOLOJİ MÜHENDİSİ ARIYOR

BOTAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MÜHENDİSLİK VE SÖZLEŞMELER DAİRE BAŞKANLIĞI

Botaş Genel müdürlüğü Jeoloji mühendisi arıyor. İlan tarihi 09/01/2017 Kpss P3 Puan türünden Ankara/ Çankaya Bilkent’te çalışıcak Jeoloji Mühendisleri aramaktadır. Ayrıntılı bilgi aşağıdaki Pdf Dosyasında bulunabilir.

Botaş Bilindiği Üzere Ülkemizde Boru hatları ve bunların aktarılması ile ilgili hizmetler vermektedir. Botaşı daha yakından tanıyalım.

BORU HATLARI İLE PETROL TAŞIMA A.Ş. (BOTAŞ) Türkiye Cumhuriyeti ile Irak Cumhuriyeti Hükümetleri arasında 27.08.1973 tarihinde imzalanan Ham Petrol Boru Hattı Anlaşması çerçevesinde Irak ham petrolünün İskenderun Körfezine taşınmasını gerçekleştirmek üzere, 7/7871 Sayılı Kararnameye istinaden 15.08.1974 tarihinde kurulmuştur. Bakanlar Kurulunun 08.02.1995 tarih ve 96/6526 sayılı kararıyla Kamu İktisadi Teşebbüsü (KİT) olarak yapılandırılmıştır. BOTAŞ, 233 sayılı Kamu İktisadi Teşebbüsleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnameye tabi, özel hukuk hükümlerine göre kurulmuş, anonim şirket statüsünde bir Kamu İktisadi Teşebbüsüdür.

Sermayesinin tamamı T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’na ait, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın ilgili kuruluşu olan BOTAŞ, boru hatları ile petrol taşımacılığının yanı sıra doğal gaz taşımacılığı, dağıtımı, ithalatı, depolanması, pazarlanması, ticareti ve ihracatı alanlarında faaliyet göstermektedir.

İlanlara İşkur’dan ulaşılabilir.

Jeolojimühendisleri.Net Ekibi Tüm Başvuranlara Bol şanslar diler.

Hakkında evcin

Ersinevcin

İlginizi Çekebilir

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL İLANI

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL İLANI Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi akademik kariyer ilanı verdi. ...

Bir cevap yazın