Anasayfa / Haberler/Etkinlikler / DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL ALIMI

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL ALIMI

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL ALIMI

Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji ve Geoteknik Bölümlerine Akademik Personel alım ilanı vermiştir. Akademik Personel alım şartları ve Anabilim dalları çalışmaları aşağıdaki gibidir. Rektörlükten Yapılan İlan aşağıdaki gibidir.

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemiz birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanununa göre aşağıda belirtilen anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır.

Başvurular 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri ve kanunda belirtilen Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Üniversitemizin Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltme-Atama İlkeleri ve Uygulama Esaslarına göre yapılacaktır.

Profesör kadroları daimi statüde olup, başvuracakların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmişlerini, Doçentlik Belgelerinin onaylı örneklerini, yayın listelerini, başlıca araştırma eserini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) nüsha dosyayı ekleyerek;

Doçent kadroları daimi statüde olup, başvuracakların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmişlerini, yayın listelerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosyayı ekleyerek Doçentlik Belgelerinin onaylı örnekleri ile birlikte,bu ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na,başvurmaları gerekmektedir.

Başvurularda hazırlanacak olan formlar Üniversitemiz web sayfasında bulunmaktadır.

Postada meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

NOT : (*) Bulunan anabilim dallarında yabancı dilde öğretim yapıldığından, Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelikte belirtilen şartlara sahip olmak.

Alınacak Personel Bilgileri (1)

BİRİM/ANABİLİM DALI/ANASANAT DALI

Maden Yatakları ve Jeokimya

UNVAN

Profesör

NİTELİKLERİ

“Cevher petrografisi” ve “sıvı kapanım” konularında çalışmaları olmak

ALINACAK PERSONEL SAYISI 1 (Bir)

Alınacak Personel Bilgileri (2)

BİRİM/ANABİLİM DALI/ANASANAT DALI

Geoteknik

UNVAN

Profesör

NİTELİKLERİ

Çevre geotekniği ve zeminlerin temizlenmesi konularında çalışmış olmak.

ALINACAK PERSONEL SAYISI 1 (Bir)

Daha detaylı bilgileri Dokuz Eylül Üniversitesinden Alınabilir. Linke Tıklayarak http://www.deu.edu.tr/iletisim/ daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sayın ziyaretçilerimiz sizden destek alarak büyüyen sayfamızı daha da geliştirmek istiyoruz. Yapılan paylaşımları paylaşarak sayfamıza destek verebilirsiniz. Ayrıca sitemizin Youtube Kanalın Abone olarak bize desteklerinizi verebilirsiniz. YouTube Sponsorlu kanalımızın Linki https://www.youtube.com/channel/UCbkoBZ84XpnLr0s_z0ZAiFA

Sayfımıza Abonelikler büyütüyor. Büyüttükçe size hizmet ediyoruz. Yaptığımız yorumlara göre kendimizi yeniliyoruz. Eleştirileriniz bizim için çok önemlidir. Saygılarımızla.

Jeolojimuhendisleri.Net Ekibi

 

Hakkında evcin

Ersinevcin

İlginizi Çekebilir

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL İLANI

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL İLANI Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi akademik kariyer ilanı verdi. ...

Bir cevap yazın