Anasayfa / Genel / İŞ İLANI JEOLOJİ MÜHENDİSİ ARANIYOR

İŞ İLANI JEOLOJİ MÜHENDİSİ ARANIYOR

İŞ İLANI JEOLOJİ MÜHENDİSİ ARANIYOR

Sayın ziyaretçilerimiz iş ilanları sitemizde yayınlanmaya devam etmektedir. Jeoloji Mühendisleri’nin dostu olan sitemiz her zaman her koşulda sizlerle. Ancak yakın zaman içinde bu hizmetimiz yalnızca jeoloji mühendislerine özel olarak hizmet verecektir. İş ilanlarımızdan yalnızca sitemize üye olacak olan üyelerimiz yararlanabilecektir. Saygılarımızla.

Sitemize üye olmak için bu linki  https://jeolojimuhendisleri.net/uye-ol/ kullanabilirsiniz. Ayrıca linkimizi sosyal medyada paylaşıp tüm işveren jeoloji mühendisleri’de bu konudan haberdar olacaktır. Ayrıca sitemizde yayınlanan bazı özel dökümanlarda bu kullanıcılarımızın hizmetine sunulacaktır.

İŞ İLANI DETAYLARI

Sitemize Üyelik İçin Tıklayın

Elazığ’da Merkezi bulunan ve Malatya’da işleri devam eden Geoteknik konusunda tecrübeli Jeoloji Mühendisi aranıyor. Aranan nitelikler aşağıdaki gibidir.

  • Malatya’da ikamet eden veya edebilecek olan.
  • Enjeksiyon ve Zemin Etüdü konularında tecrübeli.
  • Aktif Araç kullanabilen.
  • Jeoloji Mühendisliği dalında en az 4-5 sene iş tecrübesi olan.
  • Ekip çalışmasına yatkın.
  • İşveren ile Firmamız arasında iletişimi başarılı şekilde kurabilecek.

İlan detaylarının kendine uygun olduğunu düşünen arkadaşlarımızın Cv’lerini cemalyildirim63@hotmail.com adresine yollamalarını rica ederiz.

İŞ İLANLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU !

Sayın ziyaretçilerimiz iş ilanları ile ilgili önemli bilgileri sizlerle paylaşmak isteriz. İş ilanı sistemimiz yakın bir zamanda tamamlanacaktır. Bu nedenle yakın zamanda sitemizde yayınlanacak olan ilanları yanlızca kayıtlı kullanıcılarımız görebilecektir. Sitemizdeki yapılanma ile ilgili yapacağımız yatırımlar için sponsorluk sözleşmeleri imzaladık. Sitemiz için önemli bir gelir kaynağı oluşturacak olan sistemimize üye olmanızı önemle rica ediyoruz. Bu Siteden kar amaçımız yoktur. Bu nedenle site ihtiyaçlarını karşılayacak olan kampanyalar oluşturuyoruz.

Yani sistemimiz yapılanma için yeterli mali kaynağa ihtiyaç duymaktadır ve sizden her hangibir mali kaynak beklentimiz yoktur yalnızca bize sosyal medyadan aldığımız güç ile bize destek vermenizdir. (Paylaşımlarımızı Paylaşmanız Kanallarımıza abone olmanızdır). Bu durumda sizden ricamız bu sayfaya sosyal medya kanallarımızdan destek vermeniz. Sosyal medya kanallarımız aşağıdaki gibidir. Bazı adreslerimizde sponsorluk anlaşmamız gereği değişiklikler olmuştur. Sosyal medya hesaplarımıza katkılarınızı bekliyoruz.

Yeni Sponsorlu Youtube Kanalımız abone olmak için tıklayınız. https://www.youtube.com/channel/UCbkoBZ84XpnLr0s_z0ZAiFA

Yeni Sponsorlu linkedin adresimiz https://www.linkedin.com/in/jeoloji-muhendisleri-1a42b2113/

Sponsorlu kanallarımızdaki değişikler şuanlık bunlardır. Lütfen yeni kanallarımıza abone olunuz.

Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Hakkında evcin

Ersinevcin

İlginizi Çekebilir

ÜNİVERSİTE’DE JEOLOJİ SEÇENE DEVLET’TEN BURS

ÜNİVERSİTE’DE JEOLOJİ SEÇENE DEVLET’TEN BURS Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, 2017-2018 döneminden ...

2 Yorumlar

  1. Jeolok47

    GERÇEKTEN GÜZEL OLMUŞ EN AZINDAN BAZIBİLGİLER OLSUN İŞ ARAMALAR OLSUN KENDİ MESLEĞİMİZLE İLGİ BİLGİLERİ RAHAT ULAŞABİLECEĞİMİZ SİTE OLMAZI ÇOK SEVİNDİRİCİ

Bir cevap yazın