Anasayfa / Genel / Jeoloji Mezunu Personel Aranıyor

Jeoloji Mezunu Personel Aranıyor

Jeoloji Mezunu Personel Aranıyor !

Jeoloji bölümlerinden mezun olmuş Jeoloji mezunu personel aranıyor !

Firma Bilgileri

ABAMOR SONDAJ San. Tic. Ltd. Şti

Cemal Aksoy ve ortağı 1986 yılında Aksoy Yaşar Tarım Tekstil Gıda Sondaj Petrol İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti.i Sondaj alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Faaliyetlerine su sondajı çalışmaları başlayan firmamız 1995 yılında jeotermal sondaj kuyu çalışmaları yanında  sondaj malzemeleri İthalat ve İhracatı’na başlamıştır.

Tamamen kendi makine ve ekipmanlarıyla; su sondajlarında 1200 mt. Jeotermal sondajlarda ise 1500 mt. Derinlik kapasitesine sahiptir.

Günümüze kadar MTA, İller Bankası, DSİ, Köy Hizmetleri, İl Özel İdareler, Kaymakamlıklar, Karayolları, Üniversiteler ve Belediyeler gibi birçok kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermiştir.15.05.2014 tarihi itibariyle CEMAL AKSOY Ortak olduğu firmadan ayrılarak ABAMOR SONDAJ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ’ni kurmuştur. Yeni firmasında Sondaj kuyularının açılması ve tüm Sondaj malzemelerinin temini noktasında da hizmetlerine devam edecektir.

Sondaj malzemesi ve Su sondaj kuyuların açılmasında bugüne kadar vermiş olduğu tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyetini sağlamış olmanın gururu ve sorumluluğu içerisinde yine aynı çizgi ve doğrultuda hizmetine Abamor Sondaj San.ve Tic.Ltd.şti’nde devam edecektir.

Aranan Özellikler

Manisa ilinde ikamet eden veya edebilecek olan, Sondaj tecrübesi olan, en az 2 yıllık jeoloji mezunu ilgilenen arkadaşlar CV’lerini tolgagztk@gmail.com adresine atabilirler. Tolga Bey işle ilgili geri dönüş yapacaktır.

 

Hakkında evcin

Ersinevcin

İlginizi Çekebilir

ÜNİVERSİTE’DE JEOLOJİ SEÇENE DEVLET’TEN BURS

ÜNİVERSİTE’DE JEOLOJİ SEÇENE DEVLET’TEN BURS Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, 2017-2018 döneminden ...

Bir cevap yazın