Anasayfa / Genel / JEOLOJİ MÜHENDİSİ İŞ İLANI !

JEOLOJİ MÜHENDİSİ İŞ İLANI !

JEOLOJİ MÜHENDİSİ İŞ İLANI !

Jeoloji mühendisi iş ilanları gün geçtikçe sitemizde artmaktadır. Saygı değer iş verenlere ve saygı değer mühendis arkadaşlarımız sayfamıza ilgi gösterip bir çok iş ilanına karşılıklı ilgi göstermiştir. Bu ilgi karşısında bizde harekete geçtik ve yakın zaman içinde diğer işi ilanları sitelerinde olduğu gibi iş veren ve mühendis arkadaşlarımız için düzenlemelere gidiyoruz. Çok kısa bir zaman içersinde sitemizde yer alacak olan bu ilan sisteminden yararlanmak için şimdiden sitemize üye olmanızı öneriyoruz. Üye olmak için bu link’ten https://jeolojimuhendisleri.net/uye-ol/ yalnızca 3 veya 4 dakika ayırarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İLAN DETAYI !

Gümüşhane ilinde GÖKTÜRK ARTUN İnş. Müh. Hiz. de ofiste rapor yazımında ve sahada istihdam edilmek üzere jeoloji muhendisi aranmaktadir. ilgilenen arkadaslar gokturkartun@hotmail.com adresine cv’lerinin gönderilmesini rica ederiz.

 

Hakkında evcin

Ersinevcin

İlginizi Çekebilir

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL İLANI

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL İLANI Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi akademik kariyer ilanı verdi. ...

Bir cevap yazın