Anasayfa / Genel / JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ İŞ İLANLARI İÇİN ÖNEMLİ DUYURU

JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ İŞ İLANLARI İÇİN ÖNEMLİ DUYURU

JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ İŞ İLANLARI İÇİN ÖNEMLİ DUYURU

Sayın kullanıcılarımız !

Sizlere daha önce iş ilanlarımızda duyurduğumuz iş ilan sistemimiz ve bilgilendirme sistemimiz ile ilgili sitemizde önemli değişikler olmuştur. Sitemizde yapılan güncelleme çalışmaları ile artık iş ilanlarını önce sitemize üye olan saygı değer üyelerimiz görebilcektir.

Üyelerimize bir aydır yapmış olduğumuz bilgilendirmeler ile bu konuyu bildirmiştik. Yapılan değişiklik ile daha kurumsal bir yapıya kavuşmuş oluyoruz!

ÖNEMLİ BİLGİ

Üye olan ve olacak olan üyelerimize önemli bir duyurumuz daha var ! Artık iletişim mail adresimiz info@jeolojimuhendisleri.net olarak değişmiştir. Bu nedenle yapılacak olan bilgilendirme mesajları bu mail üzerinden gelecektir. Dikkat etmeniz gereken bilgilendirme postamızın mailinizin Spam bölümüne düşmemesi çünkü posta kutularınız bu mail adresini tanımadığından dolayı spam olarak algılayabilmektedir. Bunun için mail adresinize adresimizi muhakkak ekleyiniz.

Jeoloji Mühendisleri herşeyin en iyisine laik diye düşündüğümüzden dolayı kendimizi her zaman yeniliyoruz. Ve artık diğer sosyal ağlardan farklı olarak jeoloji mühendislerinin kendine ait bir sosyal ağ’da çok yakında sitemizde olacak şuanda test aşamasında ve gerekli düzenlemeler yapılmaktadır. Bu neden çok çok yakında Jeoloji Mühendisleri.Net sosyal ağında Jeoloji Dedikoduları, bilgi paylaşımları, üyelerin kendi aralarında mesajlaşmaları mümkün olacaktır. Buda tabiki bizim üyelerimize bir artımız olacaktır.

Sitemizde yayınlanacak iş ilanlarına daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde erişebilmek için aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

Üye Ol

Saygılarımızla !

Jeolojimuhendisleri.NET Ekibi

Bilgi ve İş İlanları ile alakalı bilgilendirmelerimiz bu site üzerinden üye olacak olan tüm kullanıcılarımız tarafından görülebilecektir. Yapılacak bilgilendirmelerden haberdar olmak istemeye kullanıcılarımız biz info@jeolojimuhendisleri.net adresinden bilgi mesajı atabilirler.

ÖNEMLİ BİLGİ

Üye olan ve olacak olan üyelerimize önemli bir duyurumuz daha var ! Artık iletişim mail adresimiz info@jeolojimuhendisleri.net olarak değişmiştir. Bu nedenle yapılacak olan bilgilendirme mesajları bu mail üzerinden gelecektir. Dikkat etmeniz gereken bilgilendirme postamızın mailinizin Spam bölümüne düşmemesi çünkü posta kutularınız bu mail adresini tanımadığından dolayı spam olarak algılayabilmektedir.

Jeoloji Mühendisleri Sosyal Ağlarımızdan YouTube Kanalımıza’da abone olmayı unutmayınız. Bu kanal üzerinden yakında sizlere özel bilgilendirmelerde yapılacaktır. Bu Kanala abone olmak için aşağıdaki adres linkini tıklayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCbkoBZ84XpnLr0s_z0ZAiFA

 

Hakkında evcin

Ersinevcin

İlginizi Çekebilir

ÜNİVERSİTE’DE JEOLOJİ SEÇENE DEVLET’TEN BURS

ÜNİVERSİTE’DE JEOLOJİ SEÇENE DEVLET’TEN BURS Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, 2017-2018 döneminden ...

Bir cevap yazın